Projective Group verhuist van Driebergen naar Amsterdam Bijlmer Arena
Projective Group verruilt Driebergen voor de Amsterdamse Bijlmer Arena. Het consultancybedrijf betrekt een nieuw kantoor in het Gaudí-gebouw, ontworpen en gebouwd door SHAKE Design & Build. Met de verhuizing wil Projective Group zijn groei ondersteunen, talent aantrekken en beter inspelen op veranderende manieren van werken.
De keuze past in een bredere verschuiving waarbij organisaties kiezen voor goed bereikbare, stedelijke locaties die hybride werken faciliteren en de verbinding met medewerkers en klanten verbeteren. De Bijlmer Arena is via trein, metro en weg direct ontsloten en groeide de afgelopen jaren uit tot een van de snelst groeiende zakelijke en logistieke knooppunten van Nederland.
“Locatie wordt steeds meer een strategische keuze”, aldus Piet Impens (Country Lead bij Projective Group). “Door naar Amsterdam te verhuizen komen we dichter bij klanten, partners en een bredere talentenpool. Het sluit aan bij hoe wij de toekomst van werk zien: meer verbonden, meer samenwerkend en dynamischer.”
Het nieuwe kantoor is ingericht op flexibel en gezamenlijk werken, met moderne en groenere werkplekken die innovatie en onderlinge interactie moeten stimuleren. De overstap werd op 1 juni afgerond, zonder onderbreking van de dienstverlening of bedrijfsvoering.
“De werkplek verandert in hoog tempo, en bereikbaarheid, samenwerking en medewerkerservaring spelen inmiddels een grote rol in langdurige bedrijfsgroei”, voegt Impens toe.
