Jan Marten van Seijst benoemd tot Commercieel Directeur bij Ockto

13 mei 2025 Banken.nl

Ockto heeft Jan Marten van Seijst benoemd tot Commercieel Directeur. Met zijn “drive, strategisch inzicht en ervaring” moet hij Ockto’s positie als marktleider in datadelen en walletdiensten versterken en verder uitbouwen.

Ockto groeit hard door in een domein waarin technologie, regelgeving en klantverwachtingen continu in beweging zijn. Denk bijvoorbeeld aan de opkomst van de Europese Digitale Identiteit Wallets, nieuwe wetgeving rondom data, AI & privacy, en de groeiende behoefte van bedrijven om maatwerk te leveren in digitale en persoonlijke klantreizen.

Wat Ockto betreft zijn dit vooral kansen om zijn rol als de vertrouwde schakel tussen mensen en hun doelen & persoonlijke data en effectieve dienstverlening verder te vergroten.

Het bedrijf benadrukt dat het met zijn keuze voor Van Seijst bewust heeft gekozen voor een versterking met een commercieel en strategisch profiel. Van Seijst brengt meer dan tien jaar ervaring mee met digitalisering binnen de financiële sector en had eerder managementposities bij Yellowtail Conclusion en Accenture.

“Het juiste gebruik van walletdiensten en data delen wordt steeds belangrijker om consumenten persoonlijk, compliant en efficiënt te bedienen”, legt Van Seijst uit. “Ockto zit middenin deze ontwikkeling – op precies het juiste kruispunt van technologie met haar bewezen platform, vertrouwen en maatschappelijke relevantie.”

“Ik kijk ernaar uit om samen met het team, onze klanten en onze partners verder te bouwen aan oplossingen die consumenten écht helpen en processen écht verbeteren.”

‘Volgende fase’

“Jan Marten is een aanwinst voor ons leiderschapsteam en ik zie uit naar onze samenwerking”, vult algemeen directeur Roel ter Brugge aan. “In deze groeifase zoekt Ockto met haar klanten en partners versnelling in strategische waardecreatie en dit is precies waar Jan Marten al veel trackrecord in heeft opgebouwd.”

Met deze benoeming bestaat het commerciële team van Ockto naast Van Seijst ook uit Roel ter Brugge, Robert Harreman, Gert-Jan van Dijke, Gert Vasse en Tim Bijvoet.

“Samen zetten zij koers naar tevreden klanten, verdere groei in dienstverlening en markten, met oog voor zowel technologische innovatie als klantbehoeften”, aldus Ter Brugge.