ABN AMRO Clearing heeft Sarah Russell benoemd tot voorzitter van de Raad van Commissarissen. Tegelijkertijd maakt de clearingbank bekend dat ook Nathalie Fradin Depauw zitting neemt in het toezichthoudend orgaan.
Met Russell haalt ABN AMRO Clearing een ervaren toezichthouder met een brede internationale achtergrond in huis. Zo is ze sinds april 2022 lid van de Raad van Commissarissen van ABN AMRO, waar zij tevens fungeert als voorzitter van de Auditcommissie. In haar loopbaan heeft zij ruime ervaring opgedaan binnen de internationale financiële dienstverlening.
Ook Nathalie Fradin Depauw is benoemd tot lid van de Raad van Commissarissen en tot voorzitter van de Risk & Compliance Committee. Fradin Depauw is sinds december 2021 Chief Risk Officer France en lid van het Executive Committee bij Neuflize OBC.
Met de benoemingen versterkt ABN AMRO Clearing zijn toezichthoudend orgaan met aanvullende expertise op het gebied van governance, risico en compliance. “Wij zijn verheugd om de expertise van Sarah en Nathalie aan ons team toe te voegen“, ABN AMRO Clearing.”